Vítáme vás na Coclea
košík

0 Kč
bytové doplňky a dekorace do domu z ulity

bytové doplňky a dekorace do domu z ulity

bytové doplňky a dekorace do domu z ulity

bytové doplňky a dekorace do domu z ulity

bytové doplňky z ulity

Doplňky a dekorace do vašeho bytu nebo domu v čistě přírodním stylu
    
- bytové textílie dotváří styl a útulnost domova
- zvolte přirozené barvy a zemité tóny
- provoňte domov bytovými vůněmi a vonnými svíčkami
- těšte se z harmonie a pohody kolem vás
- obklopte se kvalitními přírodními bytovými textíliemi, nepřestanou vás těšit


Inspirace

S nabídkou Coclea mužete začít bydlet v čistě přírodním stylu. Každá místnost domu či bytu, může být jiná, ale zároveň stylově jednotná. Váš osobitý styl může být vidět v každém detailu (textílie, bytové doplňky, dekorace, přírodní materiály) a utvářet tak neopakovatelnou a originální atmosféru domova. Bytové textílie jsou v interiéru nepostradatelným doplňkem, který celý prostor stylově dotváří, vnášejí do něj harmonii a v neposlední řadě zlepší akustické vlastnosti interiéru.
Nabídku značky  HIMLA tvoří velmi širokou paletu velice kvalitních především lněných a bavlněných bytových textílií mnoha vzorů, zpracování a barev. Námi velmi oblíbené lněné textílie jsou v interiéru krásné, čisté na pohled a svými vlastnostmi patří mezi nejstarší, nejkvalitnější a nejpevnější přírodní tkaniny. Obklopíte-li se přírodními materiály a lněnými bytovými textíliemi, váš domov dostane přirozeně útulný vzhled, který vás již nepřestane těšit. 

Pokud se rozhodnete proměnit, připadně dotvořit váš domov, přemýšlejte o základních zemitých barvách a materiálech, které jsou vám pocitově přijemné např. bílá, šedá, béžová....apod. Právě takové použijte na trvalé, dlouhodobé detaily v interiéru, na větší bytové doplňky a bytové textílie jakou jsou závěsy, rolety, přehozy, kusové koberce. Maximálně tři vybrané barvy a materiály v interiéru opakujte. Utvoříte si tak barevně jednotný základ  a další ladění domova, pak již může být dle ročního období, svátku či vaší nálady. Textilní doplňky pro stolování a dekoraci jako jsou ubrusy, běhouny, prostírání, dekorační polštáře a drobné bytové doplňky mohou být až vás omrzí, jiné a vy tak malými změnami barev textílií, náladu domova jednoduše ve chvíli proměníte.
Ani na barevné řešení koupelny při celkovém ladění domova nezapomeňte. Koupelnové textílie jako jsou ručníky, osušky, předložky a doplňky, dotváří její celkový dojem a styl.

Zcela osobitě by měly být řešeny části domova, které slouží k odpočinku či k soukromí  jednotlivých členů rodiny.
V ložnici barevná škála společně korespondujících bytových textílií utvoří harmonické prostředí pro odpočinek. Barevně jednotné závěsy a přehoz přes postel, doplněné na dotek příjemným, jemným lněným či bavlněným povlečením s několika barevně nebo strukturou materiálů odlišnými dekoračními polštářky, bude milým a jen vaším prostorem po náročném dni.

Zařizování dětského pokoje, si snad každý rodič chce užít společně se svými dětmi. Dětský pokoj jednoduše řešený s promyšlenými úložnými prostory si zachová osobitost svých malých obyvatel. Nikdy nebude působit příliš plný a chaotický. Dětské bytové textílie nemusí být vždy přezdobené dětskými motivy a licenčními animacemi. Větší a v dětském prostoru dominantní bytové textilíe jako jsou závěsy či rolety, zvolte v dětmi oblíbených pastelových barvách, které s nimi pak porostou. Drobné textilní doplňky jako povlečení, měkké dekorační polštáře různých tvarů a vzorů, nástěnné textilní dekorace a kusové koberce mohou být dle oblíbenosti a věku dětí. Dají se snadno zaměnit. Další detaily v dětském pokoji jsou již na dětské fantazii. Krásné jsou jakékoli originální výtvarné práce dětí, kvalitní hračky z přírodních materiálů apod. Produkce dánské firmy Maileg je plná překrásných hraček a dekorací, které u vás zůstanou zaručeně oblíbené po generace.

Co k domovu též patří je jeho vůně. Každý domov má svou vůni. Příjemné přirodní vůně v interiéru vyvolájí pocit pohody a harmonie. Známá franzouzká značka Compagnie de Provence nabízí širokou paletu kvalitnich, přirozených vůní pro Váš domov v podobě vonných difuzéru, svíček, bytových parfémů, mýdel apod. v krásných dekorativních flakonéch, jejichž obsah se dá po spotřebování doplnit. Dále mnoho užitečných a vonných prostředků pro péči o domov.
Styl domova  vždy dotvoří bytové doplňky. Dánská firma House doctor nabízí  širokou škálu stylově výrazných, interiérových doplňků a dekorací, vybrané z ních naleznete v naší nabídce.

Sortimet přírodních  bytových textílií a doplňků budeme dále rozširovat a společně s vámi utvářet váš jedinečný domov.

Těšíme se na vás!

vaše coclea
 

 

KAŽDÝ DEN JE KRÁSNÝ

bavlněný polštář KOS
VÝPRODEJ cena nyní 757 Kč

SLEVA
15%

proutěná ošatka-koš
VÝPRODEJ cena nyní od 417

SLEVA
15%

měkký jerseyový přehoz
VÝPRODEJ cena nyní 2 702 Kč

SLEVA
30%