Vítáme vás na Coclea
košík

0 Kč

Inspirace z ulity

Předvánoční expedice objednávek

Rádi bychom splnili Vaše očekávání, zachovali si Vaši důvěru a přízeň i v závěru letošního roku a proto si prosím prohlédněte termíny uzávěrek předvánočních objednávek se zárukou doručení do Štědrého dne:

(více)
celý článek

Nová kolekce HIMLA podzim-zima 2016

Babí léto začíná – kolekce Himla podzim/zima 2016 je tu! Zamilujte se stejně jako my do nových modravých a okrových tónů, které společně vytvoří hřejivou a harmonickou sybiozu v každém prostoru.

(více)
celý článek

Novinky pro jaro-léto 2016 zn. HIMLA

Jaro je již v plném květu a stejně tak i naše novinky září jemnými pastelovými tóny.
Inspirujte se u nás, velmi rádi vám pomůžeme vytvořit osobitý a krásný domov z přirodních materiálů.

Žít se lnem je žít v souhladu a harmonii....

(více)
celý článek

Ještě je čas do Vánoc...

Předvánoční čas je pro zasílání zásilek rušnější než, kterékoliv jiné období v roce! Vždy se snažíme splnit co nejlépe vaše přání a stejně tak  bychom vám chtěli poskytnout záruku včasného doručení i nyní. Prosím prohlédněte si termíny pro uzávěrky předvánočních objednávek se zárukou doručení do 24. prosince:

(více)
celý článek

Inspirujte se jak si vyrobit stylové betonové svítidlo

Nákup stylově vhodných, zajímavých svítidel stojí vždy nemálo peněz. A proto se s vámi musíme podělit o tento skvělý nápad, který nás doslova nadchnul: “ Jak si vyrobit moderní betonové svítidlo pomocí plastové láhve“. Postačí pytel betonové směsi za pár korun, několik tvarově vhodných PET lahví a dát se do díla…:-)

 

 

(více)
celý článek

Novinky Himla - jarní svěžest a vitalita

Len má mnoho podob, je jedinečným a nadčasovým materiálem, který časem získá na své kráse a kvalitě. Harmonická, do jemných, pastelových  barev laděná, to je nová kolekce Himla pro nadcházející sezónu jaro/léto 2015.
Kdo z nás nemá na jaře touhu proměnit domov, naplnit ho energii, svěžetí, vitalitou a barvami.  Barvy kolem nás ovlivňují naše pocity, dopřejme si je tedy!

(více)
celý článek

Nová kolekce MIKMAX jaro&léto 2015

Je svěží a nadčasová, v neutrálních tónech, doplněná o zcela jedinečně, barevně zpracované lněné povlečení SALATS. Lněné povlečení SALATS ve variantě čistě bílé či v bílo-šedých tónech je jedním slovem úchvatné! Kombinace lněného materiálu se strukturou výraznými pletenými polštáři a měkkými plédy dodá ložnici útulnost a jedinečný charakter. Novinkou jsou také originální, lněné kulaté polštáře DOTS s výrazným barevně odlišným obšitím a jerseyové povlečení s úpravou „stone washed“ – záměrně opotřebovaným vzhledem.

(více)
celý článek

Ztraceni ve lnu

Není uklidňujícího pocitu, než usínat v jemně chladivém, měkkém lněném povlečení. Proměňte ložnici právě nyní v létě! Uschovejte ložní prádlo a doplňky mnoha barev a složitých vzorů do skříní.  Správným výběrem povlečení v okamžiku proměníte celý prostor a budete se cítit svobodněji. Pokud domov,  ve kterém žijete dovolí, ložnice by měla sloužit ideálně ke spánku a odpočinku, prospěje jí jen minimum nábytku a drobných doplňků.

(více)
celý článek

„BLUES“ nová barva v kolekci SOUL zn. Himla

Zamilovat si kolekci SOUL je tak snadné! Vnese do domova okamžitý soulad a harmonii. Jedinečná je svou jemnou barevností, vysokou kvalitou přírodních materiálů (100% len/bavlna) a dokonalým zpracováním. Z několika základních zemitých tónů lze vytvářet jedinečné kombinace pro všechny místnosti domu či bytu a to v každém stylu!

Pro nadcházející sezónu také v nové svěží barvě „blues“, barvě hor, moře, větru......

(více)
celý článek

Měkké a hřejivé doplňky zn. mikmax

Inspirujte se naší novinkou – kolekcí pletenými doplňků značky mikmax, nalaďte se tak na klidnou notu, zachumlejte se do hřejivého plédu v čase zimního lenošení a dopřejte si pohodové chvíle s rodinou! Proměňte měkkými, pletenými polštáři atmosféru domova. Počasí venku je čím dál chladnější a zimní nostalgie je všudypřítomná ...ale doma v teple, je tak útulno!

 

 

(více)
celý článek
Stránka:   1 2 >>
KAŽDÝ DEN JE KRÁSNÝ

voděodolné lněné prostírání
SLEVA cena za set NYNÍ 685  Kč

SLEVA
20%

lehký pléd BORNHOLM
SLEVA cena nyní 1 485 Kč

AKCE
SLEVA
10%

lněný pléd HANNELIN
cena od 3 590 Kč

NOVÉ