Vítáme vás na Coclea
košík

0 Kč
Coclea - kvalitní lněné a bavlněné bytové textilie, dekorace a doplňky domácnosti

o nás

Jak to vše začalo…..máme rádi domov plný přirozených barev, vůní a přírodních materiálů, stále nám na českém trhu ucelený sortiment tohoto druhu chyběl. A tak nás napadlo, že je  nás třeba víc, kteří mají touhu být obklopeni krásnými, jednoduchými a čistě přírodními bytovými textíliemi, vůněmi a doplňky.

Dali jsme se do hledaní, navštívili veletrhy, oslovili dle našich předem velmi jasných kriterií několik kvalitních skandinávských a francouských výrobců. Bylo pro nás podstatné, aby náš sortiment byl nejen hezký, milý, kvalitní, ale take praktický a pro přirozenou útulnost domova nepostradatelný. Doufáme, že se nám podařilo vybrat bytové doplňky, které jste doposud v jediném obchodě nemohli nalézt. Nyní když je Coclea na světě, bude pro vás ladění vašeho domova do stejných barevných tónů a přírodních materiálů již velmi snadné.

Sortiment Coclea tvoří především kvalitní lněné a bavlněné bytové textilie, povlečení a přehozy z přírodních materiálů, dekorační polštáře a polštářky, ubrusy, prostírání, utěrky, zástěry, doplňky pro dětské pokoje, pohodlné domací lněné oblečení, ručníky, osušky a předložky, přírodní domácí vonné diffuzéry, mýdla, parfémy a další bytové doplňky, které vaše smysly budou těšit každý den.

Věříme, že jsme vybrali správně a budete u nás rádi hledat inspiraci a doplňky pro váš jedinečný domov….vaši útulnou ulitu!

KAŽDÝ DEN JE KRÁSNÝ

bavlněný polštář KOS
VÝPRODEJ cena nyní 757 Kč

SLEVA
15%

proutěná ošatka-koš
VÝPRODEJ cena nyní od 417

SLEVA
15%

měkký jerseyový přehoz
VÝPRODEJ cena nyní 2 702 Kč

SLEVA
30%