Pohádkový spánek jako na obláčku
3 / března

Pohádkový spánek jako na obláčku

3. 3. 2022
Představujeme novou kolekci HOPE pro děti. Znáte ten pocit, když jste ráno odpočatí a s opravdu dobrou náladou prožijete celý den? Přinášíme jedinečnou možnost tento krásný a důležitý pocit dopřát i vašim dětem. Představujeme novou kolekci povlečení HOPE pro miminka i větší děti. Spánek v tomhle nejjemnější povlečení z organické bavlny zklidní i neposedné princezny a malé rytíře.  
Více >
Zdravý spánek
22 / dubna

Zdravý spánek

22. 4. 2021
Jak se ještě lépe vyspat? Každému pomáhá něco jiného, ale je několik zásad, které vám pomohou zkvalitnit váš spánek, ráno být svěží a v dobré kondici. Máme pro vás několik tipů:  
Více >
Lněná cesta....
3 / srpna

Lněná cesta....

3. 8. 2020
Nahlédněte s námi do zákulisí výroby k našemu oblíbenému švédskému dodavateli úžasných čistě přírodních textilních doplňků Himla v Litvě. Lněná cesta je fascinující, svojí podstatou, přirozenými vlastnostmi lnu a poctivým řemeslným zpracováním produktů Himla. Barvení materiálů probíhá ve velkých kotlících a lněná osnova je tkaná v tkalcovských stavech. Ručně šité štítky a pečlivé skládání dodává produktům zcela jinou hodnotu.
Více >
Spěte v OBBlacích
22 / září

Spěte v OBBlacích

22. 9. 2019
V Coclea jsme dlouho hledali toho pravého dodavatele těch pravých peřin a polštářů. Věděli jsme, že naši „spací“ řadu chceme obohatit o něco opravdu speciálního a ryze přírodního. O něco, čemu budeme věřit, co splňuje naši filozofii trvalé udržitelnosti a naše vysoké nároky na kvalitu. A podařilo se! Německá firma OBB nás vážně nadchla a věříme, že jejich výrobky nadchnou i vás. Jejich výplně z prachové péří splňují ty nejpřísnější kritéria, jsou nositeli mnoha certifikací, navíc jsou zcela antialergické, a dají se prát.
Více >
Len, len a ještě jednou len
18 / září

Len, len a ještě jednou len

18. 9. 2019
Len patří k českým zemím od nepaměti. Lidé si vždy vyprávěli o jeho skvělých vlastnostech, schopnosti přinést štěstí a zdraví a ochránit před zlými silami. Vedle vlny patřil po staletí k hlavním zdrojům kvalitních tkanin. Je to dar přírody, který v současnosti zažívá renesanci.
Více >
@cocleahome
Blok 1
Blok 2
Blok 3
Blok 4