Spěte v OBBlacích

Spěte v OBBlacích

V Coclea jsme dlouho hledali toho pravého dodavatele těch pravých peřin a polštářů. Věděli jsme, že naši „spací“ řadu chceme obohatit o něco opravdu speciálního a ryze přírodního. O něco, čemu budeme věřit, co splňuje naši filozofii trvalé udržitelnosti a naše vysoké nároky na kvalitu. A podařilo se! Německá firma OBB nás vážně nadchla a věříme, že jejich výrobky nadchnou i vás. Jejich výplně z prachové péří splňují ty nejpřísnější kritéria, jsou nositeli mnoha certifikací, navíc jsou zcela antialergické a dají se prát.

V naší nabídce najdete přikrývky hned ve 4 stupních hřejivosti a úžasné polštáře.

Veškerá produkce vzniká výhradně v Německu, firma velmi citlivě přistupuje ke svým zdrojům. Například zcela odmítá běžnou, ač děsivou praxi konkurence, kterou je získávání peří z živých zvířat. Vybírá si jen dodavatele, kteří dokáží splnit jejich přísné normy. A přísné normy platí i v samotné výrobě, která dnes pokrývá neskutečných 17 000 m2. Společnost OBB zkrátka ví, co dělá a dělá to moc dobře už od roku 1900. A to už je slušná reference nemyslíte?

Jejich výrobky mají ale jednu zásadní nevýhodu, a tou je fakt, že se vám ráno nebude chtít z postele!  Zvlášť, pokud zkombinujete nejlepší péřové výplně na světě s naším snovým povlečením.

 

Více o výrobci OBB zde.

PŘIDAT KOMENTÁŘ