bavlněný koberec SAVU shaggy/natural white

ANNO

2 130.00 Kč / 1 760.33 Kč bez DPH

Dostupnost: NA OBJEDNÁNÍ (2-3 týdny)


Koberec ze 100% organické bavlny. Savu má na obou koncích koberce zapletené třásně.

Složení: 100% organická bavlna

Barva: natural white

Země původu: India

ID produktu: 5596

bavlněný koberec SAVU shaggy/natural white
NOVÉ
bavlněný koberec SAVU shaggy/natural white
bavlněný koberec SAVU shaggy/natural white
bavlněný koberec SAVU shaggy/natural white
POPIS:

Koberec ze 100% organické bavlny na obou koncích koberce zapletené třásně. Střídání krátkých a dlouhých bavlněných vlasů dodává koberci uvolněný a výrazný vzhled. Koberec je vyroben technikou stolního všívání.

MATERIÁL

Organická bavlna, pěstovaná bez jakýchkoli zemědělských chemikálií, jako jsou hnojiva nebo pesticidy, dokonale zapadá do střídání plodin a zvyšuje úrodnost půdy a výnos plodin. Střídání plodin také zadržuje více vlhkosti v půdě, což snižuje potřebu dodatečného zalévání. Biobavlna, stejně jako všechny nové přírodní materiály, má svůj zvláštní zápach, který po čase a používání postupně mizí.

KOBERCE ANNO

Všechny koberce Anno jsou tkané v rodinných společnostech v Indii certifikovaných SA8000 nebo Sedex. Od roku 2007 navrhují a vyvíjí koberce z přírodních materiálů. Koberce Anno jsou vyráběny převážně z přírodních materiálů nebo pečlivě vybraných recyklovaných vláken. Vzhledem k tomu, že všechny koberce Anno jsou vyráběny ručně, může docházet k mírným odchylkám ve velikosti, max. +/-5 cm. Každý koberec Anno je jedinečný.

Toto zboží je dostupné pouze na objednání. Dodací doba je 2–3 týdny. Vyhrazujeme si právo na změnu dodací doby vzhledem ke skladové dostupnosti u dodavatele.

@cocleahome
Blok 1
Blok 2
Blok 3
Blok 4