bylinný čaj SEA

rhoeco

326.00 Kč / 269.42 Kč bez DPH

Dostupnost: SKLADEM


Vypij - zasaď!

Čajová směs s uklidňujícími účinky pro dokonalou relaxaci a klidný spánek.

20g

Složení: lípa,heřmánek,meduňka lékařská,levandule

Země původu: Řecko

ID produktu: 5377

bylinný čaj SEA
NOVÉ
bylinný čaj SEA
bylinný čaj SEA
obsah
POPIS:

Vychutnejte si bylinnou čajovou směs SEA s uklidňujícími účinky pro dokonalý spánek! Objevte čistě organické čajové směsi Rhoeco inspirované přirozeným ekosystém přírody. Celé bylinné listy, květy a plody  pocházející z malých řeckých rodinných farem. Jsou pečlivě ručně baleny v ekologických obalech. Neobsahují kofein, příchutě, sladidla ani jiné formy přísad.

Bylinná čajová směs SEA s jantarovou barvou a jemnou sladkou chutí je dokonalým nápojem pro chvíle odpočinku a zklidnění po dlouhém dni. Heřmánek a lípa vynikají v této bylinné směsi, dodávají čaji jemnou nasládnou a dřevitou chuť. Doplněnou o malou dávku citrusové příchutě meduňky lékářské a levandule. Čaj lze pít teplý i studený. Sladkou chuť této směsi můžete obohatit přidáním lžičky medu.

Po spotřebování obsahu kelímek nevyhazujte. Znovu ho použijte! S láskou a radostí do něj zasaďte organická semínka nacházející se na spodní straně víčka a vypěstujte si své vlastní organické bylinky.

Udržitelnost:  Kompostovatelný obal je připraven k dalšímu využití, proměňte ho v květináč. Postupujte podle pokynů na zadní straně obalu. Sehrajte svou roli v ochraně životního prostředí.

Produkt certifikovaného ekologického zemědělství.

@cocleahome
Blok 1
Blok 2
Blok 3
Blok 4