bylinný čaj URBAN

rhoeco

297.00 Kč / 245.45 Kč bez DPH

Dostupnost: SKLADEM

Sleva: 10%


Vypij - zasaď!

Speciální směs bylinného čaje se zemitým charakterem. Můžete si ji užít kdykoli během dne.

35g

Složení: rozmarýn,šípek,meduňka lékařská,šalvěj,tymián

Země původu: Řecko

ID produktu: 5378

bylinný čaj UBAN
-10%
bylinný čaj URBAN
bylinný čaj URBAN
obsah
POPIS:

Vychutnejte si bylinnou specialitu nahrazující tichého spojence člověka nebo studenta pracujícího v náročném a pulzujícím městském prostředí. Objevte čistě organické čajové směsi Rhoeco inspirované přirozeným ekosystém přírody. Celé bylinné listy, květy a plody  pocházející z malých řeckých rodinných farem. Jsou pečlivě ručně baleny v ekologických obalech. Neobsahují kofein, příchutě, sladidla ani jiné formy přísad.

Bylinná čajová směs URBAN s pryskyřičnými tóny rozmarýnu, hořkosladkou a mírně kořeněnou chutí ostatních bylin, vytváří jedinečný medově zbarvený nápoj. Čaj lze pít teplý i studený. Sladkou chuť této směsi můžete obohatit přidáním lžičky medu.

Po spotřebování obsahu kelímek nevyhazujte. Znovu ho použijte! S láskou a radostí do něj zasaďte organická semínka nacházející se na spodní straně víčka a vypěstujte si své vlastní organické bylinky.

Udržitelnost:  Kompostovatelný obal je připraven k dalšímu využití, proměňte ho v květináč. Postupujte podle pokynů na zadní straně obalu. Sehrajte svou roli v ochraně životního prostředí.

Produkt certifikovaného ekologického zemědělství.

@cocleahome
Blok 1
Blok 2
Blok 3
Blok 4