polštář NYYTTI/beige

ANNO

798.00 Kč / 659.50 Kč bez DPH

Dostupnost: SKLADEM


Polštář z organické bavlny se speciálním tvarováním pro dokonalý odpočinek a relaxaci.

certifikát Öko-Tex

Složení: 100% organický bavlněný percal

Barva: beige

Údržba: praní max.na 30 °C

Země původu: Finsko

ID produktu: 5626

polštář NYYTTI/beige
NOVÉ
polštář NYYTTI/beige
POPIS:

Polštář Nyytti je vyroben z jemného organického bavlněného perkálu a výplň tvoří recyklovaná vlákna s certifikátem GRS. Originální tvarování polštáře poskytuje dokonalou podporu krční páteře. Ať s ním doplníte postel či pohovku bude vaším každodenním příjemným společníkem v čase relaxace a odpočinku po náročném dni, ale také krásným doplňkem domova. Polštář Nyytti  je na obou koncích opatřen dvěma vázacími pruhy, které lze svázat. Je uzavíratelná na skrytí zip. Cena za kus včetně výplně.

Organický bavlněný perkál je utkán z jemných bavlněných vláken a má velmi hladkou a hustou texturu, která je na pokožce příjemná a měkká. Je pěstovan bez jakýchkoli zemědělských chemikálií, jako jsou hnojiva nebo pesticidy, dokonale zapadá do střídání plodin a zvyšuje úrodnost půdy a výnos plodin. Střídání plodin také zadržuje více vlhkosti v půdě, což snižuje potřebu dodatečného zalévání.

Vyrobeno podle standardu Oeko-Tex. Oeko-Tex je nezávislý certifikační systém, který zaručuje, že produkty neobsahují škodlivé hladiny pesticidů, těžkých kovů a zbytků formaldehydu.

 

@cocleahome
Blok 1
Blok 2
Blok 3
Blok 4