polštář VILJATALJA/natural white

ANNO

2 130.00 Kč / 1 760.33 Kč bez DPH

Dostupnost: SKLADEM


Dekorační vlněný ručně tkaný polštář z nebarvené novozélandské vlny s dlouhým vlasem.

Složení: 100% vlna,rub-organická bavlna

Barva: natural white

Údržba: lehké vysávání, větrání

Země původu: India

ID produktu: 5606

polštář VILJATALJA/natural white
NOVÉ
polštář VILJATALJA/natural white
polštář VILJATALJA/natural white
polštář VILJATALJA - rubová strana
POPIS:

Dekorační polštář Villatalja je ručně tkaný z nebarvené novozélandské vlny s dlouhým vlasem. Zadní strana polštáře je z organické bavlny a výplň z vláken s certifikátem GRS. Polštář je uzavíratelný na skrytý zip.

Kolekce Villatalja má jemnou vertikální vlasovou strukturu, která je kartáčovaná pro konečnou úpravu ve vintage stylu. V kolekci naleznete také pufy a podlahové polštáře.

MATERIÁL:

Vlna je přirozeně antistatická a odolná vůči nečistotám, což z ní dělá perfektní materiál pro bytový textil. Vlna neabsorbuje vlhkost, takže působí teple a útulně. Použití nebarvené ovčí vlny jako materiálu ušetří mnoho vody ve výrobním procesu. Upozorňujeme, že přírodní bílá vlna není nikdy opticky bílá, vždy je mírně nažloutlá. Vlna, stejně jako všechny nové přírodní materiály, mají svůj specifický zápach, který po čase a používání postupně mizí.

Podlahové polštáře a poufy Anno jsou vyráběny v certifikovaných rodinných společnostech SA8000 nebo Sedex v Indii. Všechny textilie jsou vyrobeny z přírodních materiálů nebo pečlivě vybraných recyklovaných vláken. Jelikož jsou vyráběny ručně, každý kus je jedinečný a mohou existovat drobné odchylky ve velikosti. Vezměte prosím na vědomí, že všechny podlahové polštáře, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů, zpočátku uvolňují žmolky. To se však časem a používáním zmenší.

@cocleahome
Blok 1
Blok 2
Blok 3
Blok 4