pouf VILJATALJA/natural white

ANNO

9 298.00 Kč / 7 684.30 Kč bez DPH

Dostupnost: NA OBJEDNÁNÍ (2-3 týdny)


Multifunkční vlněný pouf ručně tkaný z nebarvené novozélandské vlny s dlouhým vlasem.

rozměr: ø 60 cm, výška 40 cm

Složení: 100% vlna,výplň-termocol

Barva: natural white

Údržba: lehké vysávání, větrání

Země původu: India

ID produktu: 5605

pouf VILJATALJA/natural white
NOVÉ
pouf VILJATALJA/natural white
pouf VILJATALJA/natural white
pouf VILJATALJA/natural white
POPIS:

Multifunkční vlněný pouf ručně tkaný z nebarvené novozélandské vlny s dlouhým vlasem. Spodní strana je z 100% organické bavlny. Zip ve spodní části umožňuje přidávat a ubírat množství náplně. Kolekce Villatalja obsahuje také další doplňky, jako jsou podlahové polštáře.

MATERIÁL:

Vlna je přirozeně antistatická a odolná vůči nečistotám, což z ní dělá perfektní materiál pro bytový textil. Vlna neabsorbuje vlhkost, takže působí teple a útulně. Použití nebarvené ovčí vlny jako materiálu ušetří mnoho vody ve výrobním procesu. Upozorňujeme, že přírodní bílá vlna není nikdy opticky bílá, vždy je mírně nažloutlá. Vlna, stejně jako všechny nové přírodní materiály, mají svůj specifický zápach, který po čase a používání postupně mizí.

Podlahové polštáře a poufy Anno jsou vyráběny v certifikovaných rodinných společnostech SA8000 nebo Sedex v Indii. Všechny textilie jsou vyrobeny z přírodních materiálů nebo pečlivě vybraných recyklovaných vláken. Jelikož jsou vyráběny ručně, každý kus je jedinečný a mohou existovat drobné odchylky ve velikosti. Vezměte prosím na vědomí, že všechny podlahové polštáře, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů, zpočátku uvolňují žmolky. To se však časem a používáním zmenší.

@cocleahome
Blok 1
Blok 2
Blok 3
Blok 4