vlněný koberec PYOREA/natural grey

ANNO

2 130.00 Kč / 1 760.33 Kč bez DPH

Dostupnost: NA OBJEDNÁNÍ (2-3 týdny)


Kulatý multifunkční koberec z nebarvené ovčí vlny je ideální i pro náročnější použití.

Složení: 100% vlna, okraj bavlna

Barva: natural grey

Země původu: India

Další barevné varianty

ID produktu: 5598

vlněný koberec PYOREA/natural grey
NOVÉ
vlněný koberec PYOREA/natural grey
vlněný koberec PYOREA/natural grey
vlněný koberec PYOREA/natural white
POPIS:

Kulatý multifunkční koberec z nebarvené ovčí vlny je ideální i pro náročnější použití. Lem koberce je potažen vlnou a je plně oboustranný, což prodlužuje jeho životnost. Vlněný koberec Pyorea je skvělou volbou do předsíní a vchodů.

MATERIÁL

Vlna je přirozeně antistatická a odolná vůči nečistotám, což z ní dělá perfektní materiál pro koberce. Vlněný koberec neabsorbuje vlhkost, takže působí teple a útulně i ve vlhkých prostorách. Použití nebarvené ovčí vlny jako materiálu ušetří mnoho vody ve výrobním procesu. Vlna, stejně jako všechny nové přírodní materiály, mají svůj specifický zápach, který po čase a používání postupně mizí.

KOBERCE ANNO

Všechny koberce Anno jsou tkané v rodinných společnostech v Indii certifikovaných SA8000 nebo Sedex. Od roku 2007 navrhují a vyvíjí koberce z přírodních materiálů. Koberce Anno jsou vyráběny převážně z přírodních materiálů nebo pečlivě vybraných recyklovaných vláken. Vzhledem k tomu, že všechny koberce Anno jsou vyráběny ručně, může docházet k mírným odchylkám ve velikosti, max. +/-5 cm. Každý koberec Anno je jedinečný.

Toto zboží je dostupné pouze na objednání. Dodací doba je 2–3 týdny. Vyhrazujeme si právo na změnu dodací doby vzhledem ke skladové dostupnosti u dodavatele.

@cocleahome
Blok 1
Blok 2
Blok 3
Blok 4