Pohádkový spánek jako na obláčku

Pohádkový spánek jako na obláčku

Představujeme novou kolekci HOPE pro děti.

Znáte ten pocit, když jste ráno odpočatí a s opravdu dobrou náladou prožijete celý den?

Přinášíme jedinečnou možnost tento krásný a důležitý pocit dopřát i vašim dětem.

Představujeme novou kolekci povlečení HOPE pro miminka i větší děti. Spánek v tomhle nejjemnější povlečení z organické bavlny zklidní i neposedné princezny a malé rytíře.

Jemné barevné tóny kolekce vhodně doplní každý dětský i studentský pokoj. Snadno s nimi vytvoříte klidný jednotný prostor, kde je dost místa pro vlastní kreativitu a tvoření bez ohledu na barevnou škálu ostatních povrchů v místnosti.

Navíc odolná organická bavlna s certifikátem GOTS snese i časté praní. 

Pro miminka můžete povlečení doplnit o lehký lněný pléd Hannelin, který se bude hodit nejen do postýlky, ale i na cesty a do kočárku. Vy i děti si ho zamilují!

Nové organické povlečení HOPE můžete objednat jako sadu povlečení (polštář a příkrývka) pro nejmenší děti. Pro větší děti je možné vybrat dle rozměru zvlášť přikrývku a polštář.

Dětská sada povlečení Hope a lněné plédy Hannelin jsou navíc ve stejné kvalitě a barevné škále jako jsou kolekce pro dospělé, takže je opravdu snadné sladit interiér do jednotného stylu.

Což je jedním z hlavních poslání COCLEA.

Barevně harmonický prostor pro odpočinek vnese do našeho každodenního života tolik potřebný vnitřní klid a pohodu.

Obklopit se přírodními udržitelnými materiály dává ve světě plném škodlivých vlivů čím dál větší smysl. Udělejte si domov společně s námi ještě hezčí.

Rádi vám s výběrem vhodných kolekcí, barev a materiálů poradíme.

Jsme tu pro vás!

Objevte NOVINKY na Coclea.

Kontaktujte nás.

PŘIDAT KOMENTÁŘ