bylinný čaj AGROS

rhoeco

326.00 Kč / 269.42 Kč bez DPH

Dostupnost: SKLADEM


Vypij - zasaď!

Osvěžující lehký čaj s citrusovými tóny.

20g

Složení: řecký horský čaj, měsíček lékařský, aloisie citronová, meduňka lékařská, polej obecná

Země původu: Řecko

ID produktu: 5376

bylinný čaj AGROS
NOVÉ
bylinný čaj AGROS
bylinný čaj AGROS
obsah
POPIS:

Vychutnejte si bylinnou čajovou směs AGROS, objevte svěžest, novou energii a užijte si každý nový den! Dopřejte si čistě organické čajové směsi Rhoeco inspirované přirozeným ekosystém přírody. Celé bylinné listy, květy a plody pocházející z malých řeckých rodinných farem. Jsou pečlivě ručně baleny v ekologických obalech. Neobsahují kofein, příchutě, sladidla ani jiné formy přísad.

Osvěžující a omlazující lehký čaj s citrusovými tóny si můžete vychutnat kdykoli během dne. Aloisie citronová a meduňka lékařská uvolňují jemnou citronovou chuť v kombinaci se zemitější chutí horského čaje. Polej obecná a měsíček svými vůněmi doplňují jedinečný charakter čaje AGROS.

Po spotřebování obsahu kelímek nevyhazujte, znovu ho použijte! S láskou a radostí do něj zasaďte semínka nacházející se na spodní straně víčka a vypěstujte si své vlastní organické bylinky.

Udržitelnost:  kompostovatelný obal je připraven k dalšímu využití, proměňte ho v květináč. Postupujte podle pokynů na zadní straně obalu. Sehrajte svou roli v ochraně životního prostředí.

Produkt ekologického zemědělství.

@cocleahome
Blok 1
Blok 2
Blok 3
Blok 4